Účast v soutěži "Řeznická prodejna roku 2010"

Naše sedlčanská prodejna se účastnila soutěže "Řeznická prodejna roku 2010". Soutěž vyhlašoval Český svaz zpracovatelů masa (dále jen ČSZM) ve spolupráci se Státním intervenčním fondem. Soutěž probíhala od 1.6. do 1.9.2010.

Soutěž byla vypsána na dvě kola a to kolo krajské a kolo celostátní, do kterého postupovali vítězové kol krajských.

Naše prodejna se v krajských kolech umístila na prvním místě v kraji Středočeském a tím si zajistila další postup v soutěži. Vyhlášení výsledků celostátního kola proběhlo dne 5.10.2010 v Grandhotelu Beroun.

Vítězem celostátního kola se bohužel opět nestala naše prodejna.

Vítězné řeznické prodejny splňují veškeré zásady moderního prodeje
i nadstandardní požadavky zákazníků. Jsou vysoce profesionální, dodržují hygienické normy, mají velký výběr kvalitních masných výrobků a v neposlední řadě odborný personál.

Článek v Sedlčanském kraji:

SEDLČANY - Prodejna Jaromíra Dvořáka v Sedlčanech si může ppřipsat další triumf! V krajském kole soutěže "Řeznická prodejna roku 2010" pořádané Českým svazem zpracovatelů masa ve spolupráci se Státním zemědělským intervenčním fondem byla hodnocena na prvním místě. Postupuje tak do celostátního kola.
Do čela prodejen ve Středočeském kraji se dostala firma na základě hodnocení "tajným zákazníkem" - profesionálem, který hodnotí kvalitu služeb, sortimentu, čerstvost nabízených výrobků oceněných národní značkou kvality Klasa.
Výsledky celostátní soutěže budou vyhlášeny a diplomy předány na společenském večeru 5. až 6. října v Grand Hotelu Beroun. Při této příležitosti si odvezou zástupci prodejny do Sedlčan prestižní certifikát. -red-


Zde si můžete prohlédnout certifikát pro vítěze krajského kola »

Řeznické prodejny | Střední čechy


Prodejny Středočeský kraj